Φέρτε την μαγεία των Χριστουγέννων στο τραπέζι σας με αυτό το γιορτινό κάλυμμα για μπουκάλια! Ο Άγιος Βασίλης και ο Χιονάνθρωπος είναι έτοιμοι να γεμίσουν με χαρά κάθε γιορτινή στιγμή!
8,00€
Σε απόθεμα
| Προϊόν | Τιμή | Απόθεμα | |||
|---|---|---|---|---|---|
|
Χαρτοφύλακας Τιμή: 15,00€ Σε απόθεμα Επιλογή | 15,00€ | Σε απόθεμα | Επιλογή | |
|
Τετράγωνο Κουτί HOOPLADOO Τιμή: 20,00€ Σε απόθεμα Προσθήκη στο καλάθι | 20,00€ | Σε απόθεμα | Προσθήκη στο καλάθι | |
|
ΡΟΖ Jockey Καπέλο Τιμή: 20,00€ Σε απόθεμα Επιλογή | 20,00€ | Σε απόθεμα | Επιλογή | |
|
ROSE GOLD Ποτήρι 350 ml
Τιμή:
|
|
Σε απόθεμα | Επιλογή | |
|
ΧΑΚΙ ΜΟΚΑΣΙΝΙΑ AQUAZZURA Τιμή: 195,00€ Σε απόθεμα Επιλογή | 195,00€ | Σε απόθεμα | Επιλογή | |
|
Σετ Σατέν Μαξιλαροθήκης & Μάσκας Ύπνου-Μπεζ latte Τιμή: 25,00€ Σε απόθεμα Επιλογή | 25,00€ | Σε απόθεμα | Επιλογή | |
|
ΜΠΛΕ POUCH AQUAZZURA Τιμή: 240,00€ Σε απόθεμα Επιλογή | 240,00€ | Σε απόθεμα | Επιλογή | |
|
Μπρελόκ – Γούρι ΕΛΠΙΔΑ 2024
Τιμή:
|
|
Σε απόθεμα | Προσθήκη στο καλάθι | |

